Çerkezköy'de ''Brillant'' inci perde rüzgarı esiyor...

Aysel ve Selim Sekendiz'e ait olan İnci Perde kaliteli ürün koleksiyonları ile Çerkezköy'de hizmete davam ediyor. Briilant'ın seçkin ürünleriyle ayrıcalığını da gözler önüne seriyor.

Tekirdağ Çerkezköyde BRİLLANT'a ait tek mağaza olan İnci Perde reyon çeşitliliğiyle göz kamaştırıyor. İnci perde hizmetleriyle müşterilerinin beğenisi gittikçe arttırmayı başardı. Ayrıca Çerkezköy'de açılan ve büyük ilgi gören İnci Perde mağaza ve reyon çeşitliliğiyle tüketici beğeni ve taleplerini gözeterek hızla gelişiyor.

Brillant ve Brillife markasının gücü ve ürünleri eşliğinde geleceğe daha güvenle bakan İnci Perde; mağazasında bulundurduğu birbirinden güzel ürünleriyle hızla gelişimini sürdürmekle kalmayıp dürüstlük ve doğruluk ilkelerinide esas alarak müşteri ilişkilerini en iyi biçimde sergiliyor.

Brillant'ın Ottima serisinde tüm zebra perde çeşitlerini bulabileceğiniz tek adres İnci Perde aynı zamanda; perde, yatak örtüsü, nevresim takımı ve mekanizmalı perdeleriyle de çalışmalarını sürdürüyor. Yılların verdiği tecrübeyle ev tekstil sektöründeki kaliteli ürünleri bulabileceğimiz İnci Perde, ürünleriyle göz kamaştırıyor.

İnci Perde
Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesi Öztrak caddesi No:27
Çerkezköy / Tekirdağ / Turkey
Tel: 0282 725 36 93
Faks: 0282 726 33 82