BRİLLANT (BİRİLLANTHOME) PERDE- İNCİ PERDE / ÇERKEZKÖY

Günümüzde evlerimizin dekorasyonunu tamamlayan, görselliği zenginleştiren en önemli unsurlardan biri de perdeler!

Rahatlık ve fonksiyonelliğin yanı sıra dekoratif açıdan da mekanın genel havası ile uyum içerisinde olması için, perdenin stil ve renginin doğru tercih edilmesi gerekiyor. 

Mekanınıza göre en uygun perdenizi seçerek şıklığınızı ortaya koyabilir ve mekanınızın görselliğini daha da zenginleştirebilirsiniz. Renk uyumunuzu ve aksesuarlarınızı doğru seçimde yaparak yaratıcı ve hoş bir ortam sağlayabilirsiniz. 

Perdecilik sektöründeki çeşitlilik perde seçimini daha da zorlaştırıyor. O yüzden uzmanlar şu önerilerde bulunuyorlar; "Yaptıracağınız tül ve perdeler odanızın dekorasyonuyla uyumlu olmalı. Aksi halde ortam boğucu, karışık ve kalitesiz görünür." Bu yüzden örneğin desenli ağırlıklı döşenmiş odada düz renk kumaşlardan yapılmış perde seçilmeli ve odaya ferah bir tarz yansıtılmalıdır. 

Büyük salonu ve büyük penceresi olan evlerde yine yerlere kadar uzanan tülleri tercih etmelisiniz. 

Mutfak perdeniz ise, kullanışlı ve kolay temizlenebilen olmalıdır. Mutfak perdesi olarak son trendler alüminyum mikro jaluziler, Mutfaklarda kolay yıkanabilen ahşap ve katlamalı perdelikler özellikle piyasaya sunulduktan sonrabüyük rağbet gören zebra perdeler, çok daha şık ve kaliteli gözükecektir. İstediğiniz renk ve ebat seçeneklerinden elbet sizin de zevkinize uyan bir model çıkacaktır. 

Perde aksesuarları, ufak oynamalarla perdelerinizin görüntüsünü tamamen değiştirebilir.Perdelerinizi iki yanda toplamak istiyorsanız, kordon ve püsküllerden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında, korniş başları, saçak, braçol, taşlar da tercih edilen aksesuarlar arasında. Bu sayede mekanlarınızda şık ve kullanışlı bir perdeye sahip olabilirsiniz. 

Sektöre yeni giren perdelerden biri de ip perdeler. İp perdeleri dilediğiniz renk, en ve boyda bulabiliyorsunuz. Farklı askı boruları ve aksesuarlarla zenginleştirilen bu stil, evlerinde klasik perde anlayışından sıkılanlar için iyi bir seçenek. 

İnci Perde
Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesi Öztrak caddesi No:27
Çerkezköy / Tekirdağ / Turkey
Tel: 0282 725 36 93
Faks: 0282 726 33 82