''Birillant'' İnci Perde.Evinizdeki Duvar Renkleri Motivasyonunuzu Etkiliyor...

Uzmanına soruldu, işte öneriler...

Tasarımcı ve stil danışmanı Ümit Ünal, hayatımıza değişik renk ve tonları katarak motivasyonumuzu arttırabileceğimizi belirtiyor. 1 ya da 2 yılda bir değiştirilen duvar renkleri kişiyi daha enerjik kılıyor. Birçok renk ve tonu aynı mekanda kullanıp risk almak gerektiğini belirten Ünal, renklerin hayatımızdaki önemini vurguladı.

Özellikle toprak tonları duvarlara sahip olursanız ve perdelerinizi açık renklerde seçerseniz huzurlu ortam işte ellerinizde... Parlak renk tonlarını sevenler için lila, turkuaz, sarı ve yeşil tonlarında duvar rengi seçimi yapmalısınız. Güncel hayatımızda yaşam standartlarımızın değiştiği bu dönemde daha küçük alanlarda bulunduğumuzdan dolayı tek renk yerine birçok rengin aynı mekanda  kullanılması çok önemli!

Özellikle tavanda, zeminde ve duvarlarda aynı rengin tonlarını kullanmalısınız. Koridorda tek bir rengi kullanıp fakat odalarda farklı renkleri ve tonlarını kullanarak bu sayede farklı yaşam alanlarında mekanınızı büyütmeniz önerilerin içinde. Renk açısından risk almanın önemi de vurgulayarak içinizi açacak tonlarla, kendinizi daha enerjik yapmanız ve evinizi veya ofisinizin motivasyonunuzu artıracak şekilde oluşturmanızın hayatınızdaki en önemli noktalardan biri olduğu açıkca ortada! 

Mekanlardaki renk kurgularının en azından 2 yılda bir değişiklik yapılmasının önemli olduğunu söyleyerek duvar renginizi ve ona eşlik eden perdelerinizin rengini daha dikkatli seçmenizi öneririz...

İnci Perde
Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesi Öztrak caddesi No:27
Çerkezköy / Tekirdağ / Turkey
Tel: 0282 725 36 93
Faks: 0282 726 33 82